Plazhi Aragosta

Cdo kush do te kete mundesine te shijoje plazhin e mrekuellueshem me rere te bardhe dhe detin e currilave

Restorant Aragosta

Aragosta eshte I njohur per shijen e gatimit me aktivitet 15-vjecar , prestigjoz dhe me nje emer shume te mire ne mbare Shqiperine e me tej

Muzike Live

Çdo fundjavë, organizohen mbrëmje me pjesëmarrjen e këngëtarëve dhe muzikantëve më cilësorë të tregut muzikor shqiptar.

Aragosta Veranda

Dhoma me pamje nga deti

Te gjitha dhomat tona kane nej mobilim modern dhe jane me pamje nga deti

Kontakte

Adresa: Rruga Taulantia 71, Durres 2000, AL

E-mail: reception@aragosta.al

Tel: +355 52 226477; 232669

Mob: +355 68 2058070

Fax: +355 52 233720

Tripadvisor

 

TripAdvisor

 
 

 

Sherbime